Informace

Co je Baby Dance Camp?

Baby Dance Camp je tábor pro rodiny s dětmi od 3 do 9 let, jehož cílem je rozvinout základní cit pro rytmus, melodii, pohyb a motoriku dítěte a zároveň si domů odvést krásný zážitek z pohádkové atmosféry.

Krásný příběh si můžete vychutnat nejen v létě, ale i na BDC workshopu a podzimním BDC.

Jezdíme vždy od neděle do neděle a můžete si vybrat jeden ze dvou týdnů, na který pojedete. Příběh i téma jsou na obou týdnech stejné. Pokud s námi jezdíte pravidelně, jste zvyklí na termíny první dva týdny v červenci. Letos nastane lehká změna. První turnus je od 7. do 14. 7. a druhý turnus je od 14. do 21. 7. 2019.

 

Jak probíhá program?

Účastníci jsou od prvního dne vtažení do pohádkového prostředí. Programu se zúčastňují děti a jejich doprovod. Naší snahou je, aby si krásný zážitek odnesli nejen děti, ale i rodiče.

Kromě pohádkové atmosféry a tance s dětmi tvoříme výrobky a děláme různé aktivity. Program je vždy dopoledne, odpoledne a večer. Když děti usnou, tak je možnost si s celým týmem BDC a ostatními rodiči posedět, povídat, zahrát si na kytary nebo si zahrát nějaké hry.

Každý rok má své téma a svůj příběh. O letošním příběhu si můžete přečíst zde.

Pokud Vás zajímají témata předchozích let, můžete se podívat, co jsme dělali v roce: 2018, 2017.

 

Jak probíhají lekce?

Děti mají dvě lekce denně. Lektor s nimi pracuje podle InDance metodiky, která je založena na propojení radosti z tance a znalostí kineziologie a fyziologie. Tak je při výuce taneční techniky dbáno na pohyby vhodné pro danou věkovou kategorii a na správný vývoj pohybového aparátu.

Ze zkušenosti víme, že pravidelná účast na tanečním soustředění je nejen prevencí vadného držení těla a psychosomatických poruch, ale zároveň podporuje správné sociální a komunikační návyky a vede ke zdravému rozvoji sebevědomí.

Zatancovat si s našimi lektory mohou i rodiče. Lekce jsou nastavený tak, aby se jich mohli zúčastnit i úplní začátečníci a užívat si radost z pohybu.

Pokud jste se ještě nerozhodli, na který týden byste chtěli jet, možná Vám v rozhodování pomohou informace o lektorech.

 

Kde se celá pohádka odehrává?

K našemu příběhu využíváme kouzelné prostředí vysočiny. Spíme na hotelu Medlov, který je k nám velice vstřícný a my tam můžeme využívat veškeré prostory, které má k dispozici. Více o ubytování a o cenách se dozvíte zde.

 

Co když musím zrušit pobyt na BDC?

Pokud jste již přihlášení, ale z nějakého důvodu víte, že nepojedete, dejte nám to, prosím, vědet. Jestli máte zaplaceno a chcete peníze vrátit, vrátíme Vám je podle našich stornopodmínek.

 

 

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


Adresa hotelu Medlov

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
Fryšava pod Žákovou horou
592 04

 

 

 

Copyright @2019