Lektoři

Program

Program pro Vás opět chystá chasnické duo Patrik a Pavel. Jsou to zkušení matadoři větrem ošlehaní, ohněm zocelení. Jejich pravou rukou je Majka Piskořová Veselá a nově i Zuzka Johansson. V této čtveřici chystají dobrodružství na statku Medlov. Také se můžete těšit na pátého ze čtyř mušketýrů Honzu Mareše. Pravidelně několik let jezdil na Letní taneční školu a loni se osvědčil jako silná posila i týmu Baby Dance Camp.

 

 

 

Lektoři

V současné chvíli nám účast na Baby Dance Campu potvrdili čtyři výtečný lektoři. Ze zkušených předáků je to zasloužilá pohádková babička Lenka Preslová a vejminkář Jirka Jonáš. Mladou lektorskou krev nám přinesou děvečky Anička Černická a Evička Soukupová. Obě děvečky jsou jemné bytosti, ale za žádnou cenu se nebojí vzít vidle do ruky ani hnát stádo krav na pastvinu.

Dobrovolných lekcí pro dospělé krajánky a poutníky se chopí spanilá Majka Piskořová Veselá, zakladatelka Taneční školy InDance. S ní si můžete i pohovořit na téma, jak je důležité správné fyziologické sestavení rozcvičky.

 

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


Adresa hotelu Medlov

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
Fryšava pod Žákovou horou
592 04

 

 

 

Copyright @2019