30.3. ve 12:00 se spouští přihlašování

01.01.1970

Po měsících příprav vám přinášíme dobrou zprávu. Přihlašování na Baby Dance Camp 2021 spustíme v úterý 30. března ve 12:00.

Máme za sebou hektický rok plný změn, které se nevyhnuly ani našemu oblíbenému táboru pro rodiče s dětmi. Děkujeme Vám za Vaši trpělivost s čekáním na přihlašování.

Letos se vydáme na panství Kořínek, kterým nás provede tradiční tým vedený Patrikem Bursou a těšit se můžete i na známé tváře z řad našich lektorů jako Lenka Preslová nebo Majka Piskořová Veselá. 

Zásadní novinkou letošního roku je změna lokace konání Baby Dance Campu. Posledních pět let jsme pobývali na hotelu Medlov, který nás těšil svým umístěním v nádherné přírodě uprostřed lesů a luk na pobřeží Medlovského rybníka. Jeden z hlavních nedostatků, který jsme vnímali na straně organizátorů a zaznamenali jsme jej i ve zpětné vazbě, za kterou vám děkujeme, byla přítomnost hotelových hostů. Ti s námi na Medlově trávili svou vlastní dovolenou a svou přítomnosti, chtě nechtě, narušovali komunitní a spojující aspekt akce.

Z těchto a mnoha dalších důvodů jsme se rozhodli s Baby Dance Campem prozkoumat nové kraje a najít místo, které celé můžeme proměnit v pohádkovou říši. Našli jsme taková místa dvě.

Hotel Kořínek v Jizerských horách a Chata Radost v Orlických horách jsou obě nádherná, vzdušná místa poskytující zázemí jak pro tanec, tak pro hru a v neposlední řadě pro řádný odpočinek rodičů. Krom bohaté přírody nás na Kořínku čeká bazén a velké dětské hřiště, na Chatě Radost zase domácí farma, kde chovají koně, domácí divoké prase a další zvířátka. Obě místa poskytují zázemí v podobě restaurace s barem, kde bude náš nikým nerušený hlavní společný prostor jak přes den, tak večer.

Hotel Kořínek i Chata Radost jsou svými dispozicemi zcela odlišné areály od Hotelu Medlov a pro nás zejména v kapacitě dvou a třílůžkových pokojů. Jejich kapacita je na obou místech značně menší, a proto prosím počítejte s tím, že se ne na každého zájemce o tento typ ubytování dostane.

Novinkou ve způsobu ubytování jsou na Chatě Radost rodinné chaty, které poskytují domácí zázemí buď pro větší rodiny, nebo pro skupinky známých. Na Hotelu Kořínek je několik velkých, až šesti lůžkových pokojů, ve kterých je minimální obsazenost 4 osoby. Pokud víte o známých, kteří se také chystají na Baby Dance Camp, prosím domluvte se mezi sebou a podejte společnou přihlášku k ubytování do jednoho většího pokoje (případně v rámci dvou individuálních přihlášek nás informujte prostřednictvím poznámky v přihlášce). Ubytování po více osobách je finančně výhodnější a zároveň při podání společné přihlášky získáváte dodatečnou slevu 1.000,- kč na druhého a každého dalšího dospělého.

Spolu se stěhováním jsme změnili i cenovou strukturu akce. Baby Dance Camp je tanečně pohádková dovolená, kde každý den žijeme příběhem, který nás provází celým týdnem, tedy je zásadní zapojení každého účastníka. Dosavadní rozdělení ceny na program a tanec jsme sjednotili do jednoho celku, který se nově dělí mezi všechny účastníky Baby Dance Campu a pro všechny máme také připravený program i taneční lekce. Celková cena přepočtená na účastníka se přitom zvýší pouze vzhledem k inflaci.

Vážíme si Vaší loajality a těšíme se, že se již brzy potkáme v rytmu tance na čerstvém vzduchu.

 
Nevíte na jaký týden jet? Podívejte se na jedno z našich nových míst a to na Chatu Radost, kde jsme pro Vás natočili krásné video.

 

 


Zpět

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím