Informace

Co je Baby Dance Camp?

 

 


 

Baby Dance Camp je tábor pro rodiny s dětmi od tří do devíti let, jehož cílem je rozvinout základní cit pro rytmus, melodii, pohyb a motoriku dítěte a poskytnout rodinám krásný zážitek z pohádkové atmosféry.

Vedle tanečních lekcí čeká děti i rodiče nabitý program s příběhem. Ten si společně s lekcemi můžete užít nejen v létě, ale například i na podzimním Baby Dance Campu.

Jezdíme vždy od soboty do soboty a standardně si můžete vybrat jeden ze dvou týdnů, na který pojedete. Příběh i téma jsou na obou týdnech stejné. Pokud s námi jezdíte pravidelně, jste zvyklí na termíny první dva týdny v červenci.
 

 

Jak probíhá program?

Účastníci jsou od prvního dne vtaženi do pohádkového prostředí. Programu se účastní děti a jejich doprovod. Naší snahou je, aby si krásný zážitek odnesli nejen děti, ale i rodiče.

Kromě pohádkové atmosféry a tance s dětmi tvoříme výrobky a děláme různé aktivity. Program je vždy dopoledne, odpoledne a večer. Když děti usnou, tak je možnost si s celým týmem BDC a ostatními rodiči posedět, povídat, zahrát si na kytary nebo si zahrát nějaké hry.

Každý rok má své téma a svůj příběh. O letošním příběhu si můžete přečíst zde.

Pokud Vás zajímají témata předchozích let, můžete se podívat, co jsme dělali v roce 2018, 2019, 20202021 a 2022.

 

Jak probíhají lekce?

Děti mají dvě lekce denně. Lektor s nimi pracuje podle InDance metodiky, která je založena na propojení radosti z tance a znalostí kineziologie a fyziologie. Tak je při výuce taneční techniky dbáno na pohyby vhodné pro danou věkovou kategorii a na správný vývoj pohybového aparátu.

Ze zkušenosti víme, že pravidelná účast na tanečním soustředění je nejen prevencí vadného držení těla a psychosomatických poruch, ale zároveň podporuje správné sociální a komunikační návyky a vede ke zdravému rozvoji sebevědomí.

Zatancovat si s našimi lektory mohou i rodiče. Lekce jsou nastavený tak, aby se jich mohli zúčastnit i úplní začátečníci a užívat si radost z pohybu.

Pokud jste se ještě nerozhodli, na který týden byste chtěli jet, možná Vám v rozhodování pomohou informace o lektorech.

 

Kde se celá pohádka odehrává?

Pro náš Baby Dance Camp vždy vybíráme místo ideální pro tanec i pobyt v přírodě pro rodiny s malými dětmi. Informace o ubytování pro konkrétní rok najdete zde na našich stránkách při spuštění přihlašování.

 

Co když musím zrušit pobyt na BDC?

Pokud jste již přihlášení, ale z nějakého důvodu víte, že nepojedete, dejte nám to, prosím, vědet. Jestli máte zaplaceno a chcete peníze vrátit, vrátíme Vám je podle našich storno podmínek.

 

 

 

 

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím