Program a příběh

Program


Jak vypadá každodenní program na Baby Dance Campu? Program je šitý na míru rodinám s dětmi od tří do devíti let, které jsou rozděleny do dvou skupin.

Akce začíná společným setkáním po večeři ve 20:00 v den příjezdu a končí setkáním v 10:30 v den odjezdu. Na závěr celého programu se v pátek od 19:00 koná taneční vystoupení všech dětí a dospělých a následuje diskotéka.


V rámci programu se můžete těšit na:

  • tanec pro děti dvakrát denně
  • pohádkovou atmosféru s důrazem na příběh
  • jednou denně tanec pro rodiče - dobrovolný
  • příběhový program dvakrát denně na 75 minut
  • večerní program (hry pro děti nebo pouštění pohádek)
  • jeden zábavný večer s programem jen pro rodiče - dobrovolný
  • lze domluvit příjezd návštěvy, která může přespat (třeba víkendová návštěva tatínků)


 

Jaký program nás čeká letos?
 

Malého Kryštůfka Robina nikdy hračky moc nelákaly. Ze všeho nejradši by putoval po světě a vydával se vstříc všelijakému nebezpečí, což ostatní děti tolik nebaví. Kryštůfkovi to ovšem nevadí, má totiž ještě jiné kamarády. V jednom vzdáleném lese žije medvěd, opravdový pohodář, jehož největší starostí je, kde si obstará med. Žije tam také Ijáček, věčně smutný osel nebo Prasátko, které se hodně bojí všeho a všech. Po boku svého statečného kamaráda, Kryštůfka Robina, se však nebojí žádných nástrah a doprovází ho třeba na konec světa.

Kryštůfkovi už je ale 11 let a po létě nastoupí do páté třídy. Maminka mu každý den připomíná, že už není malý kluk a musí být zodpovědný. Další dobrodružství ve Stokorcovém lese tak visí na tenkém vlásku... Pomůžete Kryštůfkovi, aby nepřišel o své zvířecí kamarády a vydáte se za nimi s ním?

 


 

Podívejte se, jak jsme se měli na Baby Dance Campu 2022!

 

 

 

 

 

 

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím