Baby Dance Camp 2021

Novinky a bližší informace

Máme za sebou hektický rok plný změn, které se nevyhnuly ani našemu oblíbenému táboru pro rodiče s dětmi. Děkujeme Vám za Vaši trpělivost s čekáním na přihlašování.

Letos se vydáme na panství Kořínek, kterým nás provede tradiční tým vedený Patrikem Bursou a těšit se můžete i na známé tváře z řad našich lektorů jako Lenka Preslová nebo Majka Piskořová Veselá. 

Zásadní novinkou letošního roku je změna lokace konání Baby Dance Campu. Posledních pět let jsme pobývali na hotelu Medlov, který nás těšil svým umístěním v nádherné přírodě uprostřed lesů a luk na pobřeží Medlovského rybníka. Jeden z hlavních nedostatků, který jsme vnímali na straně organizátorů a zaznamenali jsme jej i ve zpětné vazbě, za kterou vám děkujeme, byla přítomnost hotelových hostů. Ti s námi na Medlově trávili svou vlastní dovolenou a svou přítomnosti, chtě nechtě, narušovali komunitní a spojující aspekt akce.

Z těchto a mnoha dalších důvodů jsme se rozhodli s Baby Dance Campem prozkoumat nové kraje a najít místo, které celé můžeme proměnit v pohádkovou říši. Našli jsme taková místa dvě.

Hotel Kořínek v Jizerských horách a Chata Radost v Orlických horách jsou obě nádherná, vzdušná místa poskytující zázemí jak pro tanec, tak pro hru a v neposlední řadě pro řádný odpočinek rodičů. Krom bohaté přírody nás na Kořínku čeká bazén a velké dětské hřiště, na Chatě Radost zase domácí farma, kde chovají koně, domácí divoké prase a další zvířátka. Obě místa poskytují zázemí v podobě restaurace s barem, kde bude náš nikým nerušený hlavní společný prostor jak přes den, tak večer.

Hotel Kořínek i Chata Radost jsou svými dispozicemi zcela odlišné areály od Hotelu Medlov a pro nás zejména v kapacitě dvou a třílůžkových pokojů. Jejich kapacita je na obou místech značně menší, a proto prosím počítejte s tím, že se ne na každého zájemce o tento typ ubytování dostane.

Novinkou ve způsobu ubytování jsou na Chatě Radost rodinné chaty, které poskytují domácí zázemí buď pro větší rodiny, nebo pro skupinky známých. Na Hotelu Kořínek je několik velkých, až šesti lůžkových pokojů, ve kterých je minimální obsazenost 4 osoby. Pokud víte o známých, kteří se také chystají na Baby Dance Camp, prosím domluvte se mezi sebou a podejte společnou přihlášku k ubytování do jednoho většího pokoje (případně v rámci dvou individuálních přihlášek nás informujte prostřednictvím poznámky v přihlášce). Ubytování po více osobách je finančně výhodnější a zároveň při podání společné přihlášky získáváte dodatečnou slevu 1.000,- kč na druhého a každého dalšího dospělého.

Spolu se stěhováním jsme změnili i cenovou strukturu akce. Baby Dance Camp je tanečně pohádková dovolená, kde každý den žijeme příběhem, který nás provází celým týdnem, tedy je zásadní zapojení každého účastníka. Dosavadní rozdělení ceny na program a tanec jsme sjednotili do jednoho celku, který se nově dělí mezi všechny účastníky Baby Dance Campu a pro všechny máme také připravený program i taneční lekce. Celková cena přepočtená na účastníka se přitom zvýší pouze vzhledem k inflaci.

Vážíme si Vaší loajality a těšíme se, že se již brzy potkáme v rytmu tance na čerstvém vzduchu

 

Příběh

Za doby rytířů a králů žil byl slavný šlechtický rod pánů z Kořínku. Všichni poddaní si svých pánů vážili a nosili jim na hrad dary. Dokonce i prastaří šamani věnovali tomuto rodu kouzelný medailon. 

Medailon měl pánům z Kořínku přinášet sílu a moc. Ovšem opak byl pravdou. Nikdo neví, co se tenkrát přesně stalo. Proč si páni z Kořínku pohněvali císaře, který jim nechal odebrat medailon. 

Od té doby se sláva onoho významného rodu vytrácela a stejně tak i zmizel medailon. Už ho nikdy nikdo neviděl. Rod pánů z Kořínku vešel v zapomnění a šlechtici se raději kvůli oné hanbě přejmenovali.

Jeden náš tanečník, Honza Mareš, má předky v tomto šlechtickém rodu. Nikdy se za to nestyděl a již od svých mladých let ani nevěřil, že by jeho předkové byli zlí. Bádal po pravdě a bádat nikdy nepřestane, než se dozví skutečnou pravdu. Také přijal jméno svého rodu a nechal si říkat Jan z Kořínku.

Jak náš přítel Honza, tedy pardon Jan z Kořínku, rostl a dobře se učil, stal se z něho dobrodruh a průzkumník. Zažil mnoho zlého, bojoval o svůj život a také několik životů zachránil. Choval se jak pravý hrdina.

O svých cestách si vedl deník. Jednoho dne šel Honza, tedy pardon Jan - nemohu si na to oslovení zvyknout, uložit svůj deník do muzea. Náhoda nebo osud tomu tak chtěl, Jan pohlédl do vitríny, ve které byla vystavena mapa. Jeho oči se především zaměřili na nápis “Mapa k Medailonu”.

Podle stáří mapy mu bylo hned jasné, kampak asi vede. Ovšem když si ji detailně prohlédl, nebyl moc šťastný. Pravý horní roh někdo utrhl. Přesně tu část, ve které se měl onen medailon nacházet.

Více už víte z našeho letáčku. Jan si mapu od muzea vypůjčil a požádal jednoho bláznivého vědce, aby mu sestrojil stroj času. V létě bude práce dokončena a náš legendární Jan z Kořínku se vydá zpět časem najít medailon a očistit jméno svého rodu.

Přidáte se? Vyrazíte s námi na tuto dobrodružnou cestu, ve které budeme cestovat časem a pomáhat Janu z Kořínku najít medailon? Já rozhodně ano! -  Patrik Bursa

 

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2021