Tanec
Lektoři na Baby Dance Campu 2024

 

1. týden (29. června - 6. července 2024)

 Barbora BlažkováAneta Krejčík Plšková

    

2. týden (6. - 13. července 2024)

Iveta JandíkováAmálie Piskořová

    

Na Baby Dance Campu se děti účastní dvou lekcí denně – jedné dopoledne a jedné odpoledne. Lekce probíhají s našimi zkušenými lektory, kteří přes rok vyučují kurzy taneční školy InDance.

Vyučujeme moderní výrazový tanec. Lekce jsou postaveny na základě jedinečné metodiky, kterou jinde nenajdete. Ta je založena na propojení radosti z tance, znalostí kineziologie a fyziologie. Díky tomu je při výuce taneční techniky dbáno na pohyby vhodné právě pro ty nejmenší a na správný vývoj pohybového aparátu.

Každá lekce se skládá ze tří částí – rozcvičky, taneční techniky a choreografie.

Děti jsou na taneční lekce rozděleny na dvě skupiny – předškolní a děti školního věku. Díky tomu je každému dítěti věnována dostatečná pozornost a lekce je vytvořena přímo pro jeho věkovou kategorii. Lekce pro předškolní děti trvají 45 minut, pro děti školního věku 1 hodinu.

Pokud vaše dítě přes rok taneční kurzy nenavštěvuje, není se čeho bát! Díky intenzivní práci lektora s tanečníky, která na Baby Dance Campu probíhá, dítě vše rychle pochytí a třeba si i najde nový koníček.

Ze zkušenosti víme, že pravidelná účast na tanečním soustředění je nejen prevencí vadného držení těla a psychosomatických poruch, ale zároveň podporuje správné sociální a komunikační návyky a vede ke zdravému rozvoji sebevědomí.

Na konci týdne poté děti své choreografie tančí na společném představení a mohou všem ukázat, jak se za celý týden posunuly.

            

            

 

Lekce pro rodiče

Na Baby Dance Campu probíhají večerní lekce pro dospělé s naší úžasnou Majkou, která je zakladatelkou taneční školy InDance. Lekce jsou dobrovolné a jsou v ceně akce. Jde o skvělou možnost vyzkoušet si taneční disciplínu a pořádně se protáhnout a zrelaxovat.

Jelikož je Majka fyzioterapeutkou, dokáže se soustředit na vše, co dospělí tanečníci potřebují nejvíce – protažení zad, trupu, zpevnění svalů a mnoho dalšího. Na těchto lekcích se trénuje i choreografie, kterou rodiče na závěrečném představení ukážou svým dětem.

Vaše děti během těchto lekcí hlídá tým Baby Dance Campu, takže si můžete krásnou hodinu užít naplno.

        

 

LTShow

Taneční choreografie, které se v létě děti i rodiče naučí, si nepředvedeme jenom na konci Baby Dance Campu. Kdo chce, může si je s námi připomenout i v divadle. V září totiž všechny choreografie mohou následně ukázat na závěrečném představení LTShow. Tak se na jejich (případně i vaši) důslednou práci mohou přijít podívat vaši blízcí.

Na LTShow se všechny choreografie spojí dohromady a vznikne z nich malý projekt, který vypráví pohádku, kterou jsme spolu v létě zažili. Rozhodně jde o skvělou možnost, jak si vyzkoušet tančit na prknech Divadla na Fidlovačce. Účast je dobrovolná, ale rozhodně si tuto akci nenechte propásnout!

Informace o datu LTShow se dozvíte brzy!

            


 

Co o lekcích řekli naši účastníci?

"Obdivuji, co jste s dětmi za týden dokázali nacvičit."

"Za sebe oceňuji cvičení pro maminky s Majkou."

"Samozřejmě nesmím zapomenout na tanečky a nesmím zapomenout, že byly super všechny lekce a prostě všechno."

"Velmi se nám líbil i taneční program - pro nás všechny nová zkušenost. Na první lekci byly děti v naprosté euforii."

 
Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2024

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím