Baby Dance Camp 2017

Léto 2017

Věříte na vodníky? Kousek od hotelu Medlov se nachází rybník zvaný Medlov a v něm žije vodník Medník a jeho dva synovci Patrik a Pavel. Když budete potichu sedět u rybníka a budete pozorní, můžete vidět víly tancovat.

Jedna z víl je Rusalka. Ta má ze všech nejkrásnější tanec. Ladně se vznáší na rybníce a její šaty jsou ušité z ranní rosy. Proto se od Rusalky tak dobře odráží světlo a při tanci má kolem sebe duhovou zář.

O bezpečí vodních víl se mají starat vodníci. Na rusalku dohlíželi vodníci Patrik s Pavlem. Jednoho dne, zlý černokněžník Mžakal využil nepozornosti obou vodníků a rusalku zaklel v papírovou sochu.

Krajinou zavládl smutek. Patrik s Pavlem slíbili Medníkovi, že rusalku najdou a zlého černokněžníka Mžakala donutí opustit tuto krásnou krajinu. Bohužel to sami nezvládnou. Naštěstí a to úplnou náhodou byly na hotelu ubytované děti se svými rodiči či prarodiči. Děti nabídly vodníkům svou pomoc.

Nejprve se rozhodli zachránit rusalku. Sbíraly v lese různé části šatů Rusalky a následně ji oblékaly. Pak už stačilo od draka získat kouzlo, uvařit kouzelný lektvar a Rusalka se opět proměnila ve spanilou vílu.

Nejtěžší úkol ovšem na vodníky, děti a rodiče teprve čekal. Museli přemoci zlého Mžakala, ale nikdo nevěděl jak. Požádali skřítky, aby jim dali kouzelný amulet, který je chránil před čáry Mžakala. Pak se vydaly po cestě, kterou jim ukázal druid, pro kouzelné šípy, které dokázaly Mžakala omráčit.

Na závěr proběhl souboj, ve kterém černokněžník byl poražen a prosil o odpuštění. Poté slíbil, že uteče a již se nikdy do těchto krajin nevrátil.

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2024

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím