Videogalerie

Předchozí ročníky Baby Dance Campu

 

Baby Dance Camp 2019

Baby Dance Camp je pro mnoho rodin nedílnou součástí dovolené v létě. V roce 2019 jsme pomáhali vysvobdit princezny s hloupým Honzou! A jak to mohlo dopadnout? Jak jinak než na výbornou. Princezny byly zachráněné a hloupý Honza dostal půl království a princeznu k tomu!

 

Baby Dance Camp 2018

Podzimní Baby Dance Camp 2018

Broučči se již začínají chystat k zimnímu spánku a my s nimi jsme zažili poslední krásná dobrodružství v malebné přírodě okolí hotelu Medlov. Užili jsme si skvělý týden plný her, pohádek a dobrodružství, které milují naši malí tanečníci i jejich velcí rodičové. Zároveň jsme prožili další nezapomenutelný čas se svými malými tanečníky a ani po večerce nechyběla spousta "dospělácké" zábavy - není nad to se občas vrátit do dětských let!

 

Baby Dance Camp 2017

Baby Dance Camp nás i letos zavedl do říše pohádek. Od 1. července až do 15. července se Hotel Medlov na Vysočině změnil v ve vesničku broučků. I v příštím roce 2019 pořádáme tři týdny tohoto oblíbeného tábora pro rodiče s dětmi (3 - 9 let). Pokud s námi chcete jet na Baby Dance Camp, nezapomeňte se včas přihlásit. Kapacita je omezená a na jaře již budou všechna místa obsazena. Na skvělé pohádkové prázdniny se těší i Váš oblíbený tým této akce, lektoři taneční školy InDance i všichni obyvatelé brouččí vesničky.

 

Vzpomínka na Baby Dance Camp 2012

Tancování pro nejmenší děti a jejich rodiče :)

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím