Videogalerie

Předchozí ročníky Baby Dance Campu

 

Baby Dance Camp 2021

 

Baby Dance Camp 2020

 

Podzimní Baby Dance Camp 2019

 

Baby Dance Camp 2019

Baby Dance Camp je pro mnoho rodin nedílnou součástí dovolené v létě. V roce 2019 jsme pomáhali vysvobodit princezny s hloupým Honzou!
A jak to mohlo dopadnout? Jak jinak než na výbornou. Princezny byly zachráněné a hloupý Honza dostal půl království a princeznu k tomu!

 

Baby Dance Camp 2018

 

Podzimní Baby Dance Camp 2018

Broučči se již začínají chystat k zimnímu spánku a my s nimi jsme zažili poslední krásná dobrodružství v malebné přírodě okolí hotelu Medlov. Užili jsme si skvělý týden plný her, pohádek a dobrodružství, které milují naši malí tanečníci i jejich velcí rodičové. Zároveň jsme prožili další nezapomenutelný čas se svými malými tanečníky a ani po večerce nechyběla spousta "dospělácké" zábavy - není nad to se občas vrátit do dětských let!

 

Baby Dance Camp 2017

Baby Dance Camp nás i letos zavedl do říše pohádek. Od 1. července až do 15. července se Hotel Medlov na Vysočině změnil v ve vesničku broučků. I v příštím roce 2019 pořádáme tři týdny tohoto oblíbeného tábora pro rodiče s dětmi (3 - 9 let). Pokud s námi chcete jet na Baby Dance Camp, nezapomeňte se včas přihlásit. Kapacita je omezená a na jaře již budou všechna místa obsazena. Na skvělé pohádkové prázdniny se těší i Váš oblíbený tým této akce, lektoři taneční školy InDance i všichni obyvatelé brouččí vesničky.

 

Vzpomínka na Baby Dance Camp 2012

Tancování pro nejmenší děti a jejich rodiče :)

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2022

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím