Ubytování a strava

Ubytování


Na Baby Dance Campu bydlíme v krásném rekreačním středisku Husárna, které se nachází v Kostelci nad Vltavou, přímo u Orlické přehrady. Většinu času trávíme ve společných prostorách a v okolní nádherné přírodě.   

Stravujeme se ve společné jídelně, která se nachází v hlavní budově. Jíst se dá buď ve vnitřní místnosti, nebo na venkovní terase. V jídelně se nachází bar, který funguje celý den, i během večera – můžete si zde zakoupit malé občerstvení, jako třeba nanuky a tyčinky, a nápoje (točená limonáda, pivo, džusy a další). Ve sklepě budovy naleznete promítací místnost, kde se s dětmi občas díváme večer, během lekce pro rodiče, na pohádky.

K dispozici je všem účastníkům společná kuchyňka, ve které najdete lednici, varnou konvici a mikrovlnnou troubu pro přihřátí příkrmů pro vaše nejmenší.

V areálu se také nachází klubovna, kterou přetvoříme na taneční sál - na podlahu poskládáme měkkou vrstvu, přes kterou položíme speciální taneční plochu baletizol. Ta je ideální na tanec, protože je měkká a pružná, takže jsou tanečníci a jejich těla v bezpečí.

Když náhodou není lekce nebo program, čas můžete trávit mnoha dalšími způsoby - v areálu naleznete dětské hřiště (u kterého se nachází lavice se stoly), krásný bazén, volejbalové hřiště a dílničku, kam každý den doplňujeme omalovánky a výtvarné potřeby.

            


 

Druhy ubytování

 • Chatka s vlastním sociálním zařízením (toaleta, umyvadlo, sprcha), ve které jsou čtyři lůžka – manželská postel a palanda. Každá chatka má skříň, noční stolky, stolek s místy na sezení a terásku. Tento druh chatek je k dispozici šestkrát.

 • Chatka s vlastní toaletou a umyvadlem, ve které jsou čtyři lůžka – manželská postel a palanda. Sprchy jsou ve společných umývárnách. Každá chatka má skříň, noční stolky, stolek s místy na sezení a terásku. Tento druh chatek je k dispozici osmnáctkrát.

 • Apartmán s vlastním sociálním zařízením a čtyřmi lůžky. Nachází se v samostatné budově. Každý apartmán má skříň, noční stolky a stolek s místy na sezení. K dispozici jsou třikrát.

 • Pokoj se sdíleným sociálním zařízením a dvěma lůžky. Sdílenou koupelnu naleznete na stejné chodbě, jako pokoj. Každý pokoj má skříň, noční stolky a stolek s místy na sezení.  Nachází se ve vrchním patře hlavní budovy, vchází se do něj schody přes terasu. Tento druh pokoje je k dispozici čtyřikrát.

 • Pokoj s vlastním sociálním zařízením (toaleta, umyvadlo, sprcha) a dvěma lůžky. Každý pokoj má skříň, noční stolky a stolek s místy na sezení.  Nachází se ve vrchním patře hlavní budovy, vchází se do něj schody přes terasu. Tento druh pokoje je k dispozici dvakrát.

    

Apartmán s vlastním sociálním zařízením

    

Interiér chatky

    

Toaleta a umyvadlo v chatce    Sociální zařízení v chatce    

 


 

Časté dotazy

 • Jak je to na Baby Dance Campu s kočárky? Mohu ho mít s sebou? 

  • Jelikož je Baby Dance Camp akce pro rodiny s dětmi, s kočárky samozřejmě počítáme. Na každý den je předem rozepsán program na společné nástěnce - takže pokud půjdeme do míst, kde se s kočárkem špatně manipuluje, dozvíte se to včas. Snažíme se ale program plánovat vždy tak, aby se kočárky daly vzít s sebou. A když je to náhodou s kočárky náročné, náš tým je to pro Vás, takže Vám s kočárky rád pomůže a nemusíte se ničeho bát.

 • Kde mohu zaparkovat?

  • Přímo před hlavní budovou Husárny se nachází parkoviště, kde můžete nechat zaparkovaná svá vozidla.


 

Strava

Na Baby Dance Campu vaši rodinu čeká plný jídelníček. Vybrat si můžete se ztravy standardní, vegetariánské nebo veganské.

Snídaně je podávána formou švédských stolů, takže si každý může nabrat cokoli, na co bude mít chuť. Vybrat si můžete třeba pečivo (ke kterému je na výběr sýr, marmeláda a šunka nebo salám), křupinky s mlékem nebo jogurtem, zeleninu a někdy i čerstvě upečenou buchtu. K pití je nabízen čaj, káva, mléko a pro děti občas i kakao.

Dopoledne i odpoledne je servírována svačina - může jít o pečivo, buchtu, jogurt, ovoce a nebo třeba zeleninu.

Obědy a večeře jsou podávány z okénka. Strava je vždy výživově vyvážená a většinou se jedná o českou kuchyni. 

Celý den je k dispozici pitný režim - voda a šťáva. Jelikož na Husárně z kohoutků není pitná voda, je pitný režim pravidelně doplňován.


 

Jak se našim účastníkům líbí ubytování?

"Díky taky skvělému a vždy ochotnému personálu Husárny! Chatka byla super, krásný nábytek z masivu, vše čisté a bez problémů."

"Taky bych chtěla poděkovat za úžasnou kuchyň, děti vždycky žadonily o přídavek."

"Všechny moje talíře, až na jeden, byly prázdné."

 
Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2024

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím