Podzimní Baby Dance Camp 2021

Máme za sebou krásný letní příběh Pánů z Kořínků a v tuto chvíli pro vás připravujeme nový příběh na podzimní Baby Dance Camp. Protože hodně rodičů volalo po změně lokace, rozhodli jsme se strávit podzim v Orlických horách na krásné Chatě Radost.

Můžete se těšit na náš zkušený tým Pavla, baTerku a prostořekého Honzu pod vedením Patrika. Jako lektorka s námi pojede Terezka Hyská, která zároveň s Vámi komunikuje o přihláškách a odpovídá na veškeré dotazy.

Chata Radost nám nabízí několik pokojů se samostatnou sprchou a několik pokojů se společnou sprchou. Primárně budeme rádi, když zaplníme tuto hotelovou část, ale k dispozici jsou i chatky, jejichž schéma rozložení najdete zde. Chatky nemáme zatím naceněné, ale můžeme se v případě zájmu domluvit.

Okolí Radosti je opravdu krásné. Chata je v přírodě, kolem jsou lesy, výběhy pro koně a nějaká domácí zvířata. Pro lepší ilustraci se můžete podívat na toto video natočené k letním přihláškám.

 

Příběh


Letošní podzim prožijeme dobrodružství se Smolíčkem pacholíčkem. Náš Smolíček je statečný klučík, který v životě mnoho štěstí neměl. Žije v lese s Jelenem, který se o něho hezky stará. Zná lesní zvířátka.

Jeskyňky, drzý skřítci, co žijí v jeskyních, mu znepříjemňují život. Dělají mu naschvály a snaží se ho unést do své jeskyně.

Jak to v pohádkách bývá, občas z malých chlapců vyrostou vysocí blonďatí mládenci, kteří rádi tancují. Náš Smolíček vyroste a představte si to, on se zamiluje. Do koho? Do princezny Koloběžky. Zda si získá její srdce nebo bude mít smůlu Vám neprozradím, protože to nevím. Ale pokud se to chcete dozvědět, můžete se zúčastnit podzimního Baby Dance Campu, kde Vás rádi uvidíme.

Váš Patrik Bursa
 

Termín: 26. - 31. 10. 2021

Místo: Chata Radost v Orlických horách

 

PŘIHLÁSIT SE NA PODZIMNÍ BABY DANCE CAMP 2021

 

                       

 

 

 

 

 

 

 

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2021

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím