Podzimní Baby Dance Camp

Do říše tajuplných příběhů a tance se vydáváme nejen v létě, ale také na podzim, na již tradiční Podzimní Baby Dance Camp!

Podzimní Baby Dance Camp je o něco kratší, ale o nic méně nabitá akce programem, hrami pro děti i rodiče a samozřejmě tancem.

Naposledy jsme jej strávili na krásné Chatě Radost. Podívat se můžete také na celou fotogalerii z akce, za kterou moc děkujeme našemu týmu a Radovanovi Císařovi.

 

Příběh


Na podzim roku 2021 jsme prožili dobrodružství se Smolíčkem pacholíčkem. Náš Smolíček je statečný klučík, který v životě mnoho štěstí neměl. Žije v lese s Jelenem, který se o něho hezky stará. Zná lesní zvířátka.

Jeskyňky, drzý skřítci, co žijí v jeskyních, mu znepříjemňovaly život. Dělají mu naschvály a snažily se ho unést do své jeskyně.

Jak to v pohádkách bývá, občas z malých chlapců vyrostou vysocí blonďatí mládenci, kteří rádi tancují. Náš Smolíček vyrostl a představte si to, on se zamiloval. Do koho? Do princezny Koloběžky. Zda si získal její srdce nebo měl smůlu vám neprozradíme, ale můžete se podívat na krásné fotky z našeho dobrodružství, které už vám možná napoví.

Jaký příběh nás čeká příště? Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu a nic vám neunikne!

 

      

 

 

 

 

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2023

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím