Tým

Jsme parta kamarádů, která se už několik let věnuje Baby Dance Campu - přesněji jeho programové stránce. Pravidelně se přes rok scházíme a vymýšlíme ten nejlepší program, kterým se snažíme předat dětem a jejich rodičům vše, co nám přijde důležité. Práci s dětmi se věnujeme dlouho a každý z nás ji miluje celým svým srdcem. Doufáme, že s námi na Baby Dance Camp pojedete a už se na vás moc těšíme!


 

Terka

Terka od roku 2020 na Baby Dance Camp jezdila jako lektorka. Postupně se dostala k roli klientského servisu, do programového týmu a tento rok se z ní stala hlavní vedoucí BDC! Potkat jste ji na Baby Dance Campu mohli jako Yadvigu nebo Králíka z Medvídka Pú. Díky své lektorské praxi a dlouholetým zkušenostem je ve své práci naprosto skvělá a děti ji zbožňují.


 

Honza

Honza na Baby Dance Camp jezdí už od roku 2018. Potkat jste ho mohli v rolích Hloupého Honzy, vědce s mnoha tituly, Cipíska nebo Tygra z Medvídka Pú. Honza je zároveň také hlavním vedoucím Letní taneční školy, na kterou jezdí děti od 6 let. Náš pan inženýr Honza vám také poradí v jakékoliv situaci - když s námi pojedete na Baby Dance Camp, rozhodně se nevyhnete jednomu z jeho skvělých mouder.


 

Réza

Rézu jste poprvé mohli potkat na podzimním Baby Dance Campu v roce 2019. Od té doby Réza nevynechala ani jeden ročník. Vidět jste ji mohli v roli Bambulínky, Ruměnky, Králíka nebo Kryštůfka Robina z Medvídka Pú. Réza taky jezdí na Letní taneční školu, kde vede skupinky dětí, o které se stará. Od roku 2022 vyučuje své vlastní kurzy v taneční škole InDance. Réza zbožňuje vyrábění a vymýšlí na BDC všechny výrobky, které jsou součástí programu.


 

Anetka

Anetka se Baby Dance Campu účastní už od roku 2020. Potkat jste ji mohli v rolích Bambulínky, Růženky nebo Prasátka z Medvídka Pú. Od roku 2019 do roku 2023 vyučovala v taneční škole InDance. Pravidelně také jezdí na Letní taneční školu, kde se věnuje učení a vedení skupinek. Anetka na BDC šije a vytváří veškeré kostýmy, které naše pohádkové postavičky nosí. Zároveň také všechny postavy líčí a češe.


 

Ilonka

Ilonka na Baby Dance Camp jezdí od roku 2023, kde jste ji mohli potkat jako Ijáčka z Medvídka Pú. Zároveň je od roku 2020 lektorkou v taneční škole InDance. Jezdí i na Letní taneční školu, kde se věnuje jak učení, tak vedení skupinek dětí, o které se stará. Ilonka je pro každou zábavu a navíc připravuje skvělé večerní programy pro rodiče.

Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2024

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím