Program a příběh

Program

Na Baby Dance Campu se celé rodiny účastní společného programu, který probíhá dopoledne, odpoledne a občas večer. Program vždy sleduje jeden příběh nebo pohádku, a tak se můžete těšit na pohádkové postavičky, tematické aktivity, divadlo a hlavně na spoustu krásných vzpomínek.

Během vymýšlení programu se náš programový tým soustředí nejen na zábavu, ale také na příběh jako poučení. Snažíme se děti vzdělávat, ale jiným způsobem, než jsou zvyklé – učíme je kamarádství, týmovost, lásku k přírodě, sportovním aktivitám a kreativitě. Utužujeme vztahy jak rodinné, tak ty mezi novými přáteli, které si na Baby Dance Campu rozhodně najdete.

 

Jaké aktivity můžete čekat?

Aktivit děláme mnoho a v mnoha podobách. Každý rok se liší a jsou sestaveny tak, aby seděly k příběhu, který program sleduje. Rozhodně ale můžete čekat variace na následující aktivity, kromě spousty dalších:

  • Pomocí kreativních výrobek děti učíme jemné motorice a kreativní činnosti. Rodiny spolu vytváří památky, které si odváží s sebou domů a mohou si je schovat jako vzpomínku na krásné zážitky. Učíme děti mnoho nových technik – malujeme, stříháme, lepíme nebo třeba i sázíme květiny.
  • Týmové hry vždy probíhají venku. Dětem předáváme zkušenosti s týmovostí. Nechceme, aby děti soutěžily mezi sebou, takže obvykle všichni účastníci musí spojit síly na pomoc jedné postavě, nebo se postavit zlým padouchům.
  • Láska k přírodě je pro nás velmi důležitá, proto mnoho aktivit trávíme v lese na procházkách. Nejde ale o ledajaké procházení – třeba jdeme po stezce, na které nás čekají různé hry, hledáme postavy, stavíme domečky a spoustu dalších věcí.
  • Čeká vás také olympiáda – ta se děje každý rok a soutěží v nich jednotlivé rodiny mezi sebou. (A teď malé tajemství – každý rok vyhrají všechny rodiny a dostanou cenu! Myslíme si totiž, že je důležitější se zúčastnit, než být první.)
  • Každý rok jeden večer v týdnu proběhne i tematický táborák, na kterém si opékáme buřty, tancujeme, zpíváme a povídáme si. I na něm se potkáte se všemi pohádkovými postavami.
  • Pro rodiče pořádáme jednu dobrovolnou večerní hru, která se koná poté, co už děti spí. Zároveň se každý večer náš tým a rodiče schází ve společných prostorách a tráví spolu čas. Povídáme si, zpíváme a sdílíme spoustu zkušeností.

Příběh Baby Dance Campu 2024

Na vědomost se dává, že nás čeká královská svatba! Princezna Helena a princ Václav už dospěli a tak je na místě naplnit královské sliby jejich tatíčků. Přijeďte za námi na zámek krále Dobromysla a oslavte tuto událost s námi. Čeká vás týden plný zábavy, dobrodružství a smíchu. Rozhodně nikdo nebude smutný, však smích je v Dobromyslově království povinný! Princezna a princ se už rozhodně těší tak moc, jako my.


            

            

            

            


 

Jak se program líbí našim účastníkům?

"Program byl úplně úžasný. Byl velice poučný a to je dobře."

"Děti byly nadšené, absolutně vtažené do děje a i pár slziček ukáplo."

"Krásný příběh. Propracované úkoly. Děti si to užily a já se bavila a přes den byla furt v pohybu. Líbilo se mi, že se jako rodič větších dětí nenudím."

"Program se mi taky moc líbil, hlavně Ijáčkova oslava. Všechny programy se mi líbily."

"Je vidět, že na programu byla velká práce a bylo velké přemýšlení. Je znát láska k práci s dětmi."

"Moc se nám líbil pestrý a nápaditý program i divadelní výkony postaviček. Syn byl nadšený ze všech tvořivých dílniček, dcera z bazénu a všech vytvořených přátelství."

 
Přihlašování do Baby Dance Campu více
logo indance


 

 

 

 

Copyright @2024

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy. Více info zde.

Souhlasím